SKE LEGAL, yerel ve uluslararası alanda faaliyet gösteren yerli ve yabancı müvekkillerine hukukun her alanında dava takibi ve danışmanlık hizmeti vermektedir. 

Dinamik, yenilikçi ve deneyimli kadrosu ve de çözüm ortakları ile müşterek bir paydada birleşen SKE LEGAL, müvekkillerinin karşılaştıkları hukuki problemlerin çözüme kavuşturulması adına lehe ve pratik çözümler üreterek ihtilafları dava aşamasına varmadan sonuçlandırmayı hedeflemektedir.

İcra ve İflas alanındaki uyuşmazlıklar başta olmak üzere; Şirketler Hukuku, Ticaret Hukuku, Tüketici Hukuku, Gümrük Hukuku, Gayrimenkul Hukuku, İş Hukuku, Fikri ve Sınai Haklar Hukuku ve son olarak Ceza Hukuku alanında faaliyet gösteren hukuk büromuz çözüm ortakları ile müvekkillerinin hukuki ihtiyaçları doğrultusunda çözümler üretmektedir. 

SKE LEGAL, uluslararası platformda aktif rol üstlenen müvekkillerinin faaliyetlerinin tabi oldukları dış mevzuatlarının takibini güncel olarak yapmakta ve gerekli bilgilendirmeleri müvekkilleri ile paylaşmaktadır.  

Hakkımızda

0 216 939 2934

Cevizli Mah. Zuhal Cad. Ritim İstanbul A5 - 36 Maltepe / İstanbul.

© 2020 Copyright SKELegal | All Rights Reserved